sobota, 28 grudnia 2013

Sylwestrowe dekoracje

Święta już za nami. Ale to nie koniec atrakcji na ten rok. Czeka nas jeszcze jedno wydarzenie. Dla jednych bardzo ważne, a dla innych bez znaczenia. Jakby nie było i tak się je celebruje. O czym mowa? Oczywiście o sylwestrze!


Specjalnie dla tych, którzy postanowili wejść w nowy rok z hukiem i organizują imprezę we własnym domu, kilka podpowiedzi jak ładnie przystroić mieszkanie. Zapraszam!Propozycja 1: balony nadmuchiwane helem - pod sufitem będą wyglądały wyjątkowo fajnie. Kolorystyka dowolna. Jeżeli jednak chcecie, aby wyglądały bardziej elegancko, proponuje połączenie balonów złotych lub srebrnych z drugim kolorem, które będzie do nich pasował (granat, czerwony, fiolet albo biały). 


Propozycja 2: serpentyny. Można je zarówno położyć na stole, jak i przyczepić do mebli, żyrandola czy balonów latających pod sufitem.


Propozycja 3: bardziej do dekorowania ludzi, ale możecie je zastosować także na butelkach z napojami - świecące bransoletki. W ciemności na pewno ich nie przeoczycie ;)

 
Propozycja 4: konfetti. Idealna dekoracja stołu. Konfetti dostępne są w różnych kolorach i kształtach, więc spokojnie możecie je dopasować do kolorystyki imprezy. Jeżeli nie chcecie kupować możecie zrobić je sami w bardzo prosty sposób. Wystarczą kolorowe kartki i dziurkacz. Reszty możecie się domyślić ;) 

A jak wasze plany na sylwestra? Zostajecie w domu, wychodzicie na miasto, idziecie do znajomych czy może to właśnie Wy jesteście organizatorami?

W poniedziałek zapraszam Was na post o szybkich i pysznych przekąskach sylwestrowych, a już we wtorek moje podsumowanie 2013 roku. Zapraszam :)

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze zbioru grafiki google.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz