czwartek, 30 stycznia 2014

Favourite of the month: styczeń
Wow, nawet nie wiem kiedy styczeń minął. Dziś przedostatni dzień miesiąca co oznacza, że dziś robię dla Was wpis z cyklu "faworyci miesiąca". Choć był to dla mnie ciężki miesiąc, to i tak znalazło się kilka rzeczy, które zadbały o mój dobry nastrój. A oto i mój top 5 stycznia:Miejsce: moja sypialnia i ciepły kocyk. W ostatnim czasie czuję się jak prawdziwy zmarźluch. Dlatego swoje "centrum dowodzenia" przeniosłam na swoje łóżko, obok którego znajduje się najlepszy przyjaciel podczas zimy czyli kaloryfer ;)

 źródło: pinterest


Napój: herbata Lipton liczi z imbirem. Po prostu cudo! Dawno już nie piłam tak dobrej herbaty :) Polecam wszystkim. Naturalna słodycz liczi jest idealnie wydobyta w napoju, tak więc w ogóle nie ciągnie mnie do tego, aby dodawać jeszcze cukru.

 źródło: grafika google

Aktywność: bokwa! Odkryłam nowy fitness. Zajęcia z bokwy są dla mnie idealne do wyładowania energii. Z zajęć wychodzę spocona jak mysz, ale za to z uśmiechem na ustach. Kroki są niezwykle proste do powtórzenia ponieważ polegają na rysowaniu liter, tak więc każdy może ćwiczyć bokwe. Nie potrzeba wcale umieć tańczyć czy mieć poczucia rytmu.  

 źródło: grafika google

Książka: "Inferno" Dana Browna. Autor od samego początku wprowadza czytelnika w wir akcji. Robert Langdon musi rozwiązać kolejną zagadkę, która związana jest z piekłem Dantego. Jak poradzi sobie tym razem? Sama jeszcze nie wiem, ale już przeczytałam ponad 100 stron i wiem, że nie zawiodę się na dalszych wydarzeniach.  

 Przedmiot: kuferek na kosmetyki. Od dawna mi się marzył. Aż któregoś dnia mój mąż powiedział, że sprawi mi taki na imieniny, ale sama go muszę poszukać. No cóż, trochę wcześniejszy prezent, ale już mam mój wymarzony kuferek :)


źródło: allegro.pl


Kolejny post już w sobotę. Tak jak co tydzień zajmiemy się tematyką wnętrz :) Zapraszam!

2 komentarze:

  1. Zachęciłaś mnie herbatką :D a i kuferek extra!

    OdpowiedzUsuń
  2. herbatka pycha!a warto teraz kupić, bo we wszystkich sklepach jest promocja i kosztuje raptem 3,99zł. normalnie jest droższa o 2 albo 3zł. kuferek rewelacyjny do przenoszenia, świetnie się sprawdza :)

    OdpowiedzUsuń