piątek, 8 listopada 2013

Kupując-pomagasz

Kochani,
chciałabym was zachęcić do wsparcia akcji, którą ja osobiście wspieram od 2 lat. Jest to akcja "Kupując-pomagasz", którą organizuje firma produkująca karmy Pedigree® oraz Whiskas® w ramach Światowego Dnia Zwierząt.
Przy zakupie produktów wyżej wymienionych firm, na opakowaniach znajdziecie specjalne naklejki, na których znajdują się kody. Te kody mają "magiczną moc" zmieniania się w posiłki dla bezdomnych zwierząt przebywających w schroniskach. W jaki sposób? Wystarczy że kod z naklejki wyślecie sms-em bądź wpiszecie go na stronie internetowej www.kupujacpomagasz.pl i wybierzecie schronisko, dla którego chcecie przekazać posiłek. 1 kod=1 posiłek. Nie wymaga to dużo wysiłku z naszej strony, a możecie uszczęśliwić niejednego czworonoga. Dodatkowo na facebooku powstała specjalna aplikacja, dzięki której, za pomocą jednego kliknięcia, również możecie przekazać posiłek. Zwierzaki możecie dokarmiać raz dziennie do końca trwania akcji (akcja kończy się 31.12.2013r.).
Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na stronie www.kupujacpomagasz.pl oraz na fan page'u www.facebook.com/kupujacpomagasz. 
Tylko dzisiaj przekazałam w sumie 6 posiłków, a to nie koniec z mojej strony. Teraz wasz ruch :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz